RESTAURACE A PENZION KLATOVSKÝ DVŮR, Klatovy

0

se těšíme na Vaši návštěvu

Pohodlné ubytování v Klatovech

0

tradice

Ubytovací a stravovací služby

0

cena již od

Jedno a dvojlůžkové pokoje, prostorný apartmán

Vítejte v Klatovském dvoře,

restauraci a penzionu s dlouholetou rodinnou tradicí.

Klatovský Dvůr se nachází v okrajové části města Klatovy, nedaleko lesoparku Hůrka a nabízí našim hostům ubytovací a stravovací služby již 24 let.

!!! Novinka – ROZVOZ hotových jídel !!!

V době pandemie jsme naše služby obohatili o rozvoz hotových jídel a pro velkou přízeň našich hostů v něm pokračujeme i nadále a to jako jediní rozvozci hotových jídel v Klatovech. Rozvoz jídel je po Klatovech zdarma.

Restaurace

Naše restaurace spolu se salonkem disponuje až 64 místy a je vhodná pro pořádání svateb, rodinných oslav, firemních večírků či předváděcích akcí. Posedět však můžete i na naší venkovní terásce se 40 místy, kde si v letních měsících můžete smlsnout na pochoutkách přímo z grilu. K terase je navíc připojena i herní část pro naše malé hosty se skákací trampolínou a skluzavkou.

Pro naše návštěvníky máme připravené menu, na kterém najdete tradiční jídla české kuchyně. Restaurace má celodenní provoz a pro ubytované hosty zajišťuje snídaně, obědy a večeře.

Elektronická evidence tržeb (od 1. 12. 2016) - prohlášení

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Ubytování

Klatovský Dvůr se nachází v okrajové části města Klatovy, nedaleko lesoparku Hůrka a nabízí našim hostům ubytovací a stravovací služby již 24 let.

K ubytování je vám k dispozici náš útulně vybavený penzion s kompletně zařízenými pokoji. Ubytovat se můžete v jednolůžkových a dvojlůžkových pokojích či prostorném apartmánu. Všechny pokoje jsou vybaveny televizí, vlastní koupelnou a WC. Hosté mají k dispozici WI-FI připojení po celém penzionu, v restauraci i salonku.

Ceník

Pokoj Pokoj/noc (Kč)
Trojlůžkový 1200,-
Dvojlůžkový 900,-
Jednolůžkový 550,-
Čtyřlůžkový apartmán
1500,-
Snídaně
 120,-


Srdečně vás zveme k posezení a těšíme se na vaši návštěvu a vaše objednávky.

Fotogalerie

Podívejte se a určitě přijeďte

Kontakt

Pište, telefonujte, ptejte se

  • Penzion a restaurace
    KLATOVSKÝ DVŮR
    Domažlická 188
    339 01 Klatovy
  • 376 321 517
  • klatovskydvur@seznam.cz
  • Facebook